Przyjęcia urodzinowe
dla dzieci

Urodziny to niezwykle ważny moment w życiu każdego dziecka jak i rodzica. Jeżeli chcesz wyprawić swojemu dziecku niezapomniane, wyjątkowe i wymarzone przyjęcie urodzinowe - przyjdź do nas!

Zadbamy o każdy detal związany z przyjęciem urodzinowym. Przygotowaliśmy 4 pakiety urodzinowe, urodziny tematyczne i urodziny z warsztatami, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i swojej pociechy.

Zapewniamy pełną obsługę w postaci profesjonalnych animatorów oraz poczęstunek.

Możemy przygotować nowe scenariusze, napisane specjalnie dla Twojego dziecka!

W ramach pakietów urodzinowych organizujemy także przyjęcia tematyczne:

  • w rytmie disco
  • bal maskowy w zamkowym klimacie
  • poszukiwanie skarbu
  • piłkarskie urodzinki

oraz urodzinki z warsztatami:

  • mydlane
  • z eksperymentami
  • z robotyką

Z odpowiednim wyprzedzeniem możemy zaprosić do udziału w uroczystości urodzinowej profesjonalnego Magika i Clowna.

Urodziny tematyczne

Twoje dziecko marzy o przyjęciu w krainie bajek lub w świecie robotów? Bez problemu zorganizujemy wymarzoną zabawę dla Twojej pociechy i przyjaciół! Wybierz temat przewodni przyjęcia, menu, atrakcje i ciesz się spełnionym marzeniem swojego dziecka!

W rytmie disco

Dzieci w rytmie znanych hitów będą między innymi: tańczyć z balonami, wykonywać wygibasy na gazetach, przechodzić pod drążkiem, gimnastykować się w świetle reflektorów... Zaczniemy od tradycyjnych "Kaczuszek" podczas rozgrzewki, aby potem już tylko zaskakiwać oryginalnymi tanecznymi układami.

Zobacz galerię zdjęć

Bal maskowy w zamkowym klimacie

Dzieci przeniosą się do sali balowej na zamku, gdzie będą uczestniczyć w zabawach tanecznych w maskach. Bal rozpocznie się od autoprezentacji: każde dziecko wcieli się w wybraną postać. Następnie odbędą się różnego rodzaju konkurencje przy znanych utworach muzycznych, a wszystko to w zamkowym klimacie.

Zobacz galerię zdjęć

Poszukiwanie skarbu

Po odnalezieniu mapy, dzieci wyruszą na poszukiwanie skarbu. Po drodze wezmą udział w różnych konkurencjach, w których ćwiczyć będą koordynację ruchów, wykażą się siłą, inteligencją oraz umiejętnością współpracy a wszystko to oczywiście w pirackich klimatach.

Zobacz galerię zdjęć

Piłkarskie urodzinki

Dzieci wezmą udział w licznych konkurencjach sprawnościowych takich jak np. piłkarski labirynt, tor z przeszkodami, strącanie pachołków, drużynowy bieg... Uczestnicy będą mogli wykazać się zwinnością, celnością, umiejętnością współpracy oraz zdobędą nagrodę dla jubilata.

Zobacz galerię zdjęć

Urodziny z warsztatami

Urodziny mydlane

Urodziny mydlane to pomysł na wyjątkowo kreatywne i twórcze wyprawienie urodzin. Pachnące woreczki lub efektowne, mydlane figurki to doskonała pamiątka i oryginalny prezent dla bliskiej osoby, który każdy gość zabierze ze sobą. Dzieci wezmą też udział w grach ruchowych, integracyjnych i konkursach, a wszystko to w mydlanym klimacie.

Urodziny z eksperymentami

Urodziny z eksperymentami to propozycja dla ciekawych świata małych wynalazców i nie tylko… Tęcza na talerzu, chemiczne jajo, wędrująca woda, sztuczny śnieg, to tylko kilka tajemniczych tytułów eksperymentów… Każdy gość wykona też gniotka z żelatyny, którego zabierze ze sobą do domu.

Urodzinki z robotyką

Z pomocą instruktora dzieci tworzą i programują swojego robota, który wyrusza w powierzoną mu misję. Zapraszamy na urodzinowe szaleństwo z budowaniem i programowaniem robotów. XXI wiek to era rozwijającej się technologii i programowania, którego twoje dziecko może się nauczyć w formie konstruktywnej zabawy.

Urodzinki z dojazdem do domu/w plenerze

Chcieliby Państwo połączyć zabawę przyjaciół Jubilata z imprezą w gronie rodzinnym u siebie w domu/w ogrodzie? Nasz animator przyjedzie do Państwa i poprowadzi wspaniałe i niezapomniane urodzinkowe animacje dla dzieci.

Oprócz zabaw zręcznościowych, zagadek i konkursów, proponujemy gry, budujące relacje wśród dzieci oraz quiz o Jubilacie, który sprawi, że poczuje się szczególnie wyróżniony w tym wyjątkowym dniu...

Oferujemy też, w miarę możliwości przestrzennych, dmuchany plac zabaw w cenie.

Zorganizuj wspaniałe urodziny dla swojego dziecka!

Sprawdź naszą ofertę, wybierz pakiet dla swojego dziecka i zarezerwuj salę już dziś. Możemy też przyjechać do Ciebie. Rezerwacje, pytania - prosimy o kontakt telefoniczny 690 017 017.

Zobacz cennik i pakiety
Adres

Sala Zabaw Olele
ul. Piłsudskiego 11
Józefów

Czynne

Pon. - Pt. 12:00 - 20:00
Sob. - Niedz. 10:00 - 20:00

Kontakt

tel. 690 017 017
mail: sala@olele.com.pl