Urodziny tematyczne
dla dzieci

Twoje dziecko marzy o przyjęciu w krainie bajek lub w świecie robotów? Bez problemu zorganizujemy wymarzoną zabawę dla Twojej pociechy i przyjaciół! Wybierz temat przewodni przyjęcia, menu, atrakcje i ciesz się spełnionym marzeniem swojego dziecka!

W rytmie disco

Dzieci w rytmie znanych hitów będą między innymi: tańczyć z balonami, wykonywać wygibasy na gazetach, przechodzić pod drążkiem, gimnastykować się w świetle reflektorów... Zaczniemy od tradycyjnych "Kaczuszek" podczas rozgrzewki, aby potem już tylko zaskakiwać oryginalnymi tanecznymi układami.

Zobacz galerię zdjęć

Bal maskowy w zamkowym klimacie

Dzieci przeniosą się do sali balowej na zamku, gdzie będą uczestniczyć w zabawach tanecznych w maskach. Bal rozpocznie się od autoprezentacji: każde dziecko wcieli się w wybraną postać. Następnie odbędą się różnego rodzaju konkurencje przy znanych utworach muzycznych, a wszystko to w zamkowym klimacie.

Zobacz galerię zdjęć

Poszukiwanie skarbu

Po odnalezieniu mapy, dzieci wyruszą na poszukiwanie skarbu. Po drodze wezmą udział w różnych konkurencjach, w których ćwiczyć będą koordynację ruchów, wykażą się siłą, inteligencją oraz umiejętnością współpracy a wszystko to oczywiście w pirackich klimatach.

Zobacz galerię zdjęć

Piłkarskie urodzinki

Dzieci wezmą udział w licznych konkurencjach sprawnościowych takich jak np. piłkarski labirynt, tor z przeszkodami, strącanie pachołków, drużynowy bieg... Uczestnicy będą mogli wykazać się zwinnością, celnością, umiejętnością współpracy oraz zdobędą nagrodę dla jubilata.

Zobacz galerię zdjęć

Zorganizuj wspaniałe urodziny dla swojego dziecka!

Sprawdź naszą ofertę, wybierz pakiet dla swojego dziecka i zarezerwuj salę już dziś. Możemy też przyjechać do Ciebie. Rezerwacje, pytania - prosimy o kontakt telefoniczny 690 017 017.

Zobacz cennik i pakiety
Adres

Sala Zabaw Olele
ul. Piłsudskiego 11
Józefów

Czynne

Pon. - Pt. 12:00 - 20:00
Sob. - Niedz. 10:00 - 20:00

Kontakt

tel. 690 017 017
mail: sala@olele.com.pl