Urodziny z warsztatami
dla dzieci

Urodziny mydlane

Urodziny mydlane to pomysł na wyjątkowo kreatywne i twórcze wyprawienie urodzin. Pachnące woreczki lub efektowne, mydlane figurki to doskonała pamiątka i oryginalny prezent dla bliskiej osoby, który każdy gość zabierze ze sobą. Dzieci wezmą też udział w grach ruchowych, integracyjnych i konkursach, a wszystko to w mydlanym klimacie.

Urodziny z eksperymentami

Urodziny z eksperymentami to propozycja dla ciekawych świata małych wynalazców i nie tylko… Tęcza na talerzu, chemiczne jajo, wędrująca woda, sztuczny śnieg, to tylko kilka tajemniczych tytułów eksperymentów… Każdy gość wykona też gniotka z żelatyny, którego zabierze ze sobą do domu.

Urodzinki z robotyką

Z pomocą instruktora dzieci tworzą i programują swojego robota, który wyrusza w powierzoną mu misję. Zapraszamy na urodzinowe szaleństwo z budowaniem i programowaniem robotów. XXI wiek to era rozwijającej się technologii i programowania, którego twoje dziecko może się nauczyć w formie konstruktywnej zabawy.

Urodzinki z dojazdem do domu/w plenerze

Chcieliby Państwo połączyć zabawę przyjaciół Jubilata z imprezą w gronie rodzinnym u siebie w domu/w ogrodzie? Nasz animator przyjedzie do Państwa i poprowadzi wspaniałe i niezapomniane urodzinkowe animacje dla dzieci.

Oprócz zabaw zręcznościowych, zagadek i konkursów, proponujemy gry, budujące relacje wśród dzieci oraz quiz o Jubilacie, który sprawi, że poczuje się szczególnie wyróżniony w tym wyjątkowym dniu...

Oferujemy też, w miarę możliwości przestrzennych, dmuchany plac zabaw w cenie.

Zorganizuj wspaniałe urodziny dla swojego dziecka!

Sprawdź naszą ofertę, wybierz pakiet dla swojego dziecka i zarezerwuj salę już dziś. Możemy też przyjechać do Ciebie. Rezerwacje, pytania - prosimy o kontakt telefoniczny 690 017 017.

Zobacz cennik i pakiety
Adres

Sala Zabaw Olele
ul. Piłsudskiego 11
Józefów

Czynne

Pon. - Pt. 12:00 - 20:00
Sob. - Niedz. 10:00 - 20:00

Kontakt

tel. 690 017 017
mail: sala@olele.com.pl